Супрун не хоче ребальзамувати Пирогова
Загрузка плеера...

Черговий скандал виник навколо незаконної очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун. Керівництво вінницького музею-садиби Миколи Пирогова звернулося до чиновниці з проханням надати кошти на ребальзамування тіла видатного хірурга. Проте колишня волонтерка відмовилася фінансувати цю процедуру.

Супрун стверджує, що за 200 тисяч гривень, які просять співробітники музею, можна було б придбати більше сотні пачок ліків проти гострого лейкозу, які потребують пацієнти у регіонах. До того ж, виконувачка обов’язків міністра чомусь переконана, що сам Пирогов не хотів би, аби гроші, які можна спрямувати на лікування, витрачалися на його мавзолей.

У коментарях до посту на сторінці у Facebook пані Супрун нагадали, що збереження тіла було одним з пунктів заповіту Миколи Пирогова, а порушувати останню волю не можна бодай з поваги до величезних наукових здобутків вченого. До того ж, музей-садиба у Вінниці з церквою-некрополем щорічно приваблює тисячі туристів – як українців, так й іноземців. Зрештою, 200 тисяч для бюджету – сума не така й значна. Особливо якщо враховувати, що вітчизняні посадовці, в тому числі й сама Супрун, дозволяють собі витрачати в десятки разів більше коштів на предмети розкоші.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram