У ГПУ "спрогнозували" недолугість чиновника
Загрузка плеера...

Прес-секретар очільника Генеральної прокуратури Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила про затримання начальника Державної екологічної інспекції Запорізької області Олександра Боровка. Чиновника звинувачують в отриманні хабара у розмірі 630 доларів США в обмін на видачу дозвільних документів щодо експортної партії металолому.

Пані Сарган перетворила факт злочину на піар-акцію. За її словами, Юрій Луценко ще у грудні 2017 року звертався до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із закликом звільнити Боровка. На думку колишнього очільника фракції "БПП" у Верховній Раді, цей крок був би виправданим, оскільки керівництво екоінспекції на Запоріжжі фактично самоусунулося від виконання покладених на нього обов’язків. Як наслідок, місто є одним з найгірших за рівнем екологічної безпеки серед усіх обласних центрів.

Проте глава уряду не дослухався до рекомендації щодо усунення Боровка з посади. І от, маєте - екоінспектор виявився ще й хабарником. Певно, пан Луценко вважає, що йому тепер є чим пишатися. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram