Полтавській поліції пропонували "хабарну підписку"
Загрузка плеера...

Служба безпеки України повідомила про затримання у Полтавській області бізнесмена, який запропонував начальнику місцевої патрульної поліції "довгострокове співробітництво". Мова про передачу щорічно 120 тисяч гривень хабара в обмін на гарантію того, що правоохоронці не будуть фіксувати жодних порушень з боку однієї з фірм, яка працює на ринку пасажирських перевезень.

У СБУ стверджують, що одразу після отримання пропозиції щодо неправомірної вигоди посадовець поліції проінформував колег-правоохоронців. Бізнесмена-хабарника було вирішено взяти "на гарячому". Зловмисника взяли під варту прямо в кабінеті начальника патрульної служби в момент передачі першої частини обіцяних 120 тисяч гривень. Участь в операції також узяли підрозділ захисту економіки Національної поліції та обласна прокуратура.

Затриманому бізнесменові найближчим часом мають оголосити підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 369 Кримінального кодексу. Йому загрожує від чотирьох до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.          

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram