Головні події 31 січня -1 лютого
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 31-го до ранку 1 лютого 2018 року:

Гужва попросив притулку в Австрії

Головний редактор видання "Страна.ua" Ігор Гужва виїхав до Австрії та попросив у тамтешньої влади політичного притулку. Журналіст стверджує, що в Україні йому надходили погрози щодо фізичної розправи. До того ж, він не має надії на справедливий суд.              

Сенат Польщі заборонив "бандеризм"

Верхня палата польського парламенту посеред ночі без поправок ухвалила закон про криміналізацію "бандерівської ідеології". Переглянути скандальний документ польську політичну верхівку закликали не лише в Україні, але й у США та Ізраїлі.   

Чехія збільшила квоту на українців

Чеський уряд погодив збільшення квоти на прийом працівників з України до майже 20 тисяч осіб на рік. На цей крок міністри наважилися через дефіцит робочої сили, на який скаржаться чеські фірми.            

Трампа висунуто на Нобелівську премію

Президент США Дональд Трамп третій рік поспіль буде змагатися за Нобелівську премію миру. Директор норвезького Інституту вивчення проблем миру офіційно підтвердив висування кандидатури республіканця.    

США провалили випробування ракети

Військові Сполучених Штатів провели невдале випробування ракети системи протиповітряної оборони. Ракета, запущена з полігону на Гаваях, не змогла вразити ціль. У США результати випробування не коментують.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram