Гончарівський полігон перетворюється на болото
Загрузка плеера...

В Україні виник черговий скандал через жахливий стан Гончарівського полігону Збройних сил України у Чернігівській області.

У соцмережі Facebook один із волонтерів виклав відео та фото, наяких зафіксовано, що багато наметів, де живуть військовослужбовці, підтоплені. У деяких місцях рівень води сягає майже 20 сантиметрів. Самі намети подекуди порвані та прогнилі, відповідно, нормально жити в них неможливо.

За повідомленням офіцера Генерального штабу ЗСУ Анатолія Штефана, самої бригади на полігоні поки немає, а туди прибула група, яка наразі готує майданчик для бійців.

Нагадаємо, що раніше Чернігівський районний суд засудив колишнього начальника полігону у селищі міського типу Гончарівське через службову недбалість, яка призвела до загибелі двох солдатів.

Також варто нагадати і про скандали із жахливими умовами на інших військових полігонах України. Зокрема, бійці, що 8 лютого 2016 року були розташовані на Широкому Лані навіть пішки йшли до військової прокуратури міста Миколаїв, через нелюдські умови проживання.

Тільки після розголосу цих проблем у ЗМІ Міноборони вирішувало питання.

Цього року на фінансування всього міністерства у бюджеті виділено майже 83 млрд грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram