Кабмін просить Порошенка зняти голову "Укроборонпрому"
Загрузка плеера...

Кабінет міністрів проситиме Президента звільнити керівника "Укроборонпрому" Романа Романова. Процедуру звільнення ініціював прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

На засіданні Кабміну Гройсман заявив, що не буде працювати з Романовим, тому що гендиректор оборонного концерну – некомпетентний. Прем'єр-міністр пояснив, що причина невдоволення Романовим у тому, що посадовець за два місяці не зміг погасити зарплатну заборгованість перед працівниками "Миколаївського суднобудівного заводу". При цьому Гройсман наголосив, що Романов розпоряджається мільярдами гривень.

Наприкінці грудня прем'єр заявив, що Романов має залишити посаду через ситуацію із зарплатами. Гройсман стверджує, що зробив паузу для того, аби Романов сам подав у відставку. Оскільки гендиректор державного концерну не захотів добровільно залишати крісло, Кабмін вирішив подати Президенту клопотання про звільнення держслужбовця.

Відзначимо, Романова вважають причетним до ряду корупційних епізодів у діяльності концерну. Наприкінці грудня незалежний антикорупційний комітет з питань оборони оголосив про розрив партнерства з "Укроборонпромом" через відсутність реформ та високі корупційні ризики.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram