На Львівщині знову блокували кордон
Загрузка плеера...

У Львівській області люди в ніч на 31 січня перекрили дорогу біля пункту пропуску Рава-Руська на кордоні з Польщею.

Депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич повідомив, що громадяни вдаються до таких форм протесту на знак незгоди з новими митними правила.

Водночас один з організаторів попередніх акцій протесту Віктор Пехник заявив у Facebook, що люди протестують начебто проти втручання в роботу митників працівників Служби безпеки України.

Проте адміністрація митниці повідомила, що претензій до їх роботи ніхто не висловлював. Від блокуальників ні усних, ні письмових звернень не надходило.

Керівник прес-служби патрульної поліції Львова Катерина Рибій зазначила, що в акції протесту взяли участь близько 50 осіб, які ходили по пішохідному переходу. Блокування тривало маже 5 годин. При цьому прикордонники не вживали жодних заходів для того, щоб зупинити протестувальників і відновити повноцінну роботу пункту пропуску.

Крім того, дрібні підприємці, так звані "човники", частково продовжують час від часу блокувати пункти пропуску на кордоні України у Львівській та Волинській областях. Вони вимагають скасування нових митних правил, які почали діяти в січні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram