Дуда поставив крапку на торгівлі в неділю
Загрузка плеера...

Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про обмеження торгівлі в неділю. Очільник країни впевнений, що така заборона сприятиме збереженню сімейних цінностей. Окрім того, вона стане компромісом між працівниками і роботодавцями.

Згідно з документом, починаючи з 1 березня цього року, торгівлю у вихідний день обмежуватимуть поетапно. Магазини працюватимуть у дві неділі місяця - у першу та останню.

З 1 січня наступного року у цей день торгуватимуть тільки раз на місяць. І з 2020-го заборона охопить усі неділі, за винятком семи впродовж року.

Однак ініціатива передбачає низку винятків. У неділю дозволять продавати продукти в пекарнях, кондитерських, на автозаправках. Працюватимуть кав’ярні, сувенірні крамниці, кіоски з пресою та квитками на міський транспорт, крамниці із тютюновими виробами. Придбати продукцію можна буде й на автовокзалах та аеропортах.

Президент Польщі наголосив, що на порушників закону накладатимуть штраф від тисячі до 100 тисяч злотих (240-24 тис. євро). За систематичне недотримання закону призначатимуть судовий термін.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram