4G буде у великих містах за декілька місяців, - еxpert view
Загрузка плеера...

31 січня в постійній рубриці "Expert view" від телеканалу NewsNetwork – народний депутат України, член комітету ВР з питань інформатизації та зв’язку Роман Семенуха в ексклюзивному коментарі розказав про перші кроки щодо запровадження 4G зв’язку в Україні. 

Роман Семенуха, народний депутат України, член комітету ВР з питань інформатизації та зв’язку:

"Відбувалися торги. Було 7 лотів, які розподілили поміж себе три провідні оператори. І це лише маленька частинка можливості застосування 4G. Торги відбувалися в діапазоні 2600 МГц. Насправді, більш привабливий як із точки зору операторів, так і з точку зору кінцевих споживачів діапазон 1800 МГц. Бо саме цей діапазон буде дозволяти поширювати цей стандарт не лише в окремих високолюдних місцях великих міст, але на значно більшій території. І ці наступні торги відбудуться, дай Боже, щоб це відбулося у березні. Сьогодні мобільні оператори у більшості готові до перших кроків по 4G. І, я думаю, споживачам треба замінити картку. Окремі мобільні оператори проводять акції по безкоштовній заміні сім-карти. Потрібна для споживачів нова сім-карта, яка підтримує стандарт 4G.

І вже, я думаю, протягом декількох місяців у великих містах, у окремих високолюдних місцях, мобільні оператори, які зможуть надавати громадянам України і гостям такі послуги. З точки зору користі, ми будемо крім швидкості, а відповідно і більшої можливості об’єму інформації, 4G буде сприяти з точки зору звичайного споживача, більш безперервному зв’язку. Можливості користування відеозв’язком

У тому діапазоні, по якому сьогодні відбулися торги, 4G буде доступний тільки у окремих місцях. Найбільша потреба у ринку, як для операторів, так і споживачів, це будуть наступні торги, які будуть визначати переможців у конкурсі у частотах 1800 МГц. Оце буде найголовніше. І от від цього, фактично, залежить повноцінне впровадження 4G. Бо сьогодні – це невеличка частиночка, отак можна сказати, 4G".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram