У Славутичі вважають, що газу немає через субсидії
Загрузка плеера...

Місто Славутич на Київщині погрожує подати позов до Міністерства фінансів через відключення газу.

Славутич відключили від газопостачання у вівторок. У "Київоблгазі" пояснили це тим, що міські теплопостачальні компанії заборгували перед "Нафтогазом", а корпорація у відповідь не надала ліміти на розподілення палива. Попередження про відключення міськрада отримала ще 20 січня.

Тим часом чиновники у Славутичі стверджують, що виконали усі свої зобов'язання перед "Нафтогазом". У міськраді повідомили, що перерахували на рахунки корпорації понад п'ять мільйонів гривень з необхідних 7,5 млн. До того ж, було нараховано 4,5 млн грн субсидій і пільг. Ці кошти мали перерахувати до 24 числа, проте Міністерство фінансів здійснило операцію пізніше. Кошти за субсидії надійшли на рахунки "Нафтогазу" 26 січня.

У Славутицькій міськраді додали, що на кінець січня "Нафтогаз" отримав перерахування пільг лише від чотирьох міст.

Зараз у місті працює котельна на альтернативному паливі. Проте резерв вичерпають уже через добу.

У міськраді пообіцяли подати позов до Міністерства фінансів через несвоєчасне фінансування, яке призвело до негативних наслідків для жителів міста. Відзначимо, днями Мінрегіонрозвитку підготувало доручення для Мінфіну, вимагаючи, щоб відомство врегульовало ситуацію із відшкодуванням пільг та субсидій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram