Бйорндален їде на Олімпіаду тренером
Загрузка плеера...

44-річний норвежець Уле-Айнар Бйорндален все ж поїде на Зимові Олімпійські ігри до корейського Пхьончхану. Щоправда, бігти бодай одну гонку "Король біатлону" не збирається. Найбільш титулований зимовий олімпієць, що має у своєму доробку 13 нагород, серед яких 8 золотих, приєднається до команди Білорусі у якості тренера.

За повідомленнями білоруських ЗМІ, Міжнародний олімпійський комітет погодився зареєструвати Бйорндалена наставником збірної. Конкретні завдання та повноваження норвезького чемпіона будуть визначені пізніше.

Не варто дивуватися, що легендарний біатлоніст обрав саме команду Білорусі, адже в її складі виступає дружина Бйорндалена Дар’я Домрачева. Разом вони виховують доньку Ксенію. На попередніх Іграх у Сочі Домрачева стала триразовою олімпійською чемпіонкою, проте після повернення з декрету поки не набрала оптимальної форми. 

Перша жіноча гонка на Олімпіаді у Пхьончхані відбудеться у суботу, 10 лютого. Україну будуть представляти сестри Віта та Валя Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина та Ірина Варвинець.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram