"Труна на Андріївському" може стати "будівлею року"
Загрузка плеера...

Столичний "Театр на Подолі" все більше перетворюється на "театр абсурду". Незважаючи на, м’яко кажучи, суперечливий стиль, будівля, нібито подарована Києву кондитерською корпорацією Roshen, була номінована на звання кращої споруди року у категорії "заклади культури". Конкурс проводить популярний архітектурний портал ArchDaily.

В Україні новину про можливе міжнародне визнання "театру-домовини" зустріли сумішшю подиву та глуму. Група "Громада Андріївського узвозу", яка функціонує у кількох соціальних мережах, відверто назвала конкурс "спробою легалізації сараю". А відома письменниця Лада Лузіна запропонувала свої версії номінацій для театру – "За нахабство", "Архітектурний жах року" та "Хто швидше угробить Київ".

Нагадаємо, що, либонь, найскандальнішу будівлю країни офіційно відкрили 9 листопада 2017 року. Участь у церемонії взяли мер Києва Віталій Кличко та Президент Петро Порошенко. До цього столична влада вперто відхиляла будь-які скарги жителів на руйнування історичного обрису Андріївського узвозу.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram