США покарає фігурантів "кремлівської доповіді"
Загрузка плеера...

Міністр фінансів Сполучених Штатів Стівен Мнучін анонсував санкції проти десятків заможних росіян, які потрапили до так званої "кремлівської доповіді", опублікованої на початку цього тижня. Таким чином, член адміністрації президента Дональда Трампа розвіяв чутки щодо того, що оприлюднений документ є "замінником" нових обмежень.

За словами пана Мнучіна, санкційні списки будуть розширені настільки швидко, наскільки це можливо. Чиновник пообіцяв, що результати роботи відомства у цьому напрямі можна буде побачити через кілька місяців, а можливо, навіть через кілька тижнів.

Експерти помітили цікаву закономірність: 96 олігархів з оточення президента Володимира Путіна, які потрапили до "кремлівського списку", посідають перші 96 позицій у російському списку Forbes. У американському Мінфіні визнають: під час підготовки доповіді вони і справді консультувалися з аналітиками видання. Проте співробітники відомства наголошують на тому, що їм доводилося протистояти жорсткому лобіюванню тих, хто не хотів бачити своє ім’я у документі.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram