Черкаську міськраду окупували "люди в чорному"
Загрузка плеера...

У Черкаській міській раді під час ухвалення проекту бюджету міста на 2018 рік було створено небезпечний прецедент. Депутати змогли ухвалити кошторис тільки з п’ятої спроби і лише за "сприяння" людей у чорному одязі, більшість з яких мали нашивки партії "Національний корпус".

Молодики чинили тиск на обранців та не давали їм покинути приміщення. При цьому вони намагалися приховати свої обличчя від представників засобів масової інформації. Голова Черкаського осередку "Нацкорпусу" Дмитро Кухарчук заявив, що він та його соратники прибули для того, аби, цитуємо, "протягнути руку допомоги", оскільки депутати нібито "відмовилися слухати вулицю", а у місті точиться боротьба двох кланів.

Зрештою, за бюджет проголосували 22 обранці, 12 утрималися, а один висловився проти. Черкаси стали останнім містом України, яке ухвалило кошторис-2018, і єдиним, яке зробило це після передбаченого законом терміну – 25 грудня. Зазначимо, що минулого року прийняття документа теж йшло важко і потребувало навіть втручання правоохоронних органів.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram