Сервіс у маршрутках не покращується, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

З початку року зросла вартість проїзду в 53 маршрутках. Перевізники підняли ціну на квиток на 1-2 гривні. Пояснили це тим, що здорожчали бензин та автозапчастини. Водночас, влада столиці стверджує, що проїзд у муніципальному транспорті дорожчати не буде.

Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці, запитавши: "У багатьох маршрутках здорожчав проїзд. А умови перевезення покращилися?"

І ось які відповіді ми отримали.

Олена Миколаївна, жителька Києва:

"Тут нет графика строгого, тут все забито. Так что с нами даже говорить не о чем. В другом месте может и порядок, а у нас нет порядка".

Володимир, житель Києва:

"Як було, так і залишилось. А який сервіс? На тих маршрутках, якими ми користуємось, все так і залишилось".

Катерина, жителька Києва:

"Навпаки. Мені здається, що я ще довше чекаю транспорту".

Антоніна, жителька Києва:

"Ніяких позитивних змін я не побачила. Незадовільний стан транспорту, я вважаю. І не відповідає. Розумію, що все дорожчає, але зарплати не збільшуються. Немає вже сил слідкувати за цінами у магазинах, у маршрутках. Вже якось, як вже буде. Будемо викручуватись. Може десь будемо пішки більше ходити".

Наталія, жителька Києва:

"Ничего не изменилось. Все как было, так и осталось. Ничего абсолютно. Цены поднимают, а не улучшают абсолютно условия проезда. Наверно "под шумок" хотят заработать на нас вот так вот. Боюсь, что будут еще повышать".

 Олександра та Валерія, жительки Києва:

"Не сильно, честно говоря. Не очень видно. На Лукьяновке я бы точно не сказала, что они стали чаще ходить. Тут в центре тоже проблема. Потому что только один 55-й ходит и то редко очень. Здесь бы лучше нужно наладить инфраструктуру. Все-таки центр города. Это немаловажно".

Тамара, жителька Києва:

"Маршрутки аварійні. Навіть нещодавно моя родичка постраждала. Випала з маршрутки, а він поїхав".

Лариса Ярославівна, жителька Києва:

"Як було погано їхати, так і є. Тільки що гроші більше стали платити, а умови не покращились. А зранку особливо. А якщо їдеш на 9-ту годину, взагалі не можна сісти в маршрутку. Я живу на Дарниці, там взагалі проблема. Тільки гроші підняли і все. Тільки і чекають, щоб підвищувати. А менше ніколи не буде. Хотілося б, але…"

Альона, журналіст:

"Більшість опитаних не побачили покращення умов у київських маршрутках. І люди впевнені, що найближчим часом покращення в цьому напрямку очікувати не варто. Одне, чого бояться кияни, що проїзд знову здорожчає".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram