Луценко розповів про своє політичне призначення
Загрузка плеера...

Юрій Луценко назвав себе політично призначеним генпрокурором. І тому він вважає за необхідне демонструвати людям результати своєї роботи. Про це український посадовець заявив в інтерв’ю німецькій телерадіокомпанії Deutsche Welle під час візиту до Брюсселя.

Луценко впевнений, що Президент і парламент призначили його на пост генпрокурора, адже цю "каральну непідконтрольну суспільству систему" може змінити тільки людина не з неї.

Політик похвалився своїм досвідом роботи у міліції, відбування покарання в тюрмі, та протестами на Майдані. Він сказав, що мав велике бажання щось змінити й наголосив, що вже багато зробив для України…

Зокрема, Луценко нагадав, що минулого року правоохоронці спіймали на гарячому близько 9,5 тисяч хабарників. Із них понад 1600 отримали судові вироки. Однак західним журналістам генпрокурор не повідомив, що реально за ґрати потрапили близько сотні корупціонерів.

Нагадаємо, що 12 травня 2016 року в Україні з’явився новий генеральний прокурор без профільної освіти, досвіду роботи у прокуратурі, та ще й із судимістю – Юрій Луценко. Його кандидатуру висунув Президент і підтримала більшість нардепів. Тоді спеціально для новоспеченого генпрокурора парламент прийняв новий закон, який дозволив йому очолити ГПУ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram