Один із символів антимайдану отримав вісім років
Загрузка плеера...

Антимайданівця Гната Кромського, більше відомого за позивним "Топаз", визнано винним у посяганні на територіальну цілісність України, масових заворушеннях та викрадені автомобіля. Київський райсуд Харкова засудив чоловіка до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Відзначимо, що прокуратура вимагала більш суворого покарання для "Топаза" у вигляді 15 років позбавлення волі. Обвинувачення планує оскаржити вирок. Справа в тому, що у дійсності антимайданівець проведе за гратами значно менше часу. За законом Савченко Кромського мають випустити уже через два роки.

"Топаз" перебував під слідством з 2014 року, коли його затримали у рамках розслідування про штурм Харківської облдержадміністрації.

Тоді йому обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, проте антимайданівець зламав електронний браслет і втік. Його спіймали при спробі перетнути українсько-російський кордон. "Топаз" став відомим після публікації відео, знятого у грудні 2013 року, коли Кромський був учасником охорони антимайдану в Маріїнському парку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram