ГПУ передала документи на рухоме майно "Межигір'я"
Загрузка плеера...

Генпрокуратура передала Національному агентству з питань управління активами документи щодо рухомого майна "Межигір'я". Керівник департаменту спецрозслідувань Сергій Горбатюк пояснив, що всі предмети було заарештовано у рамках кримінального провадження щодо розкрадання державного майна.

Нацагентство не могло взяти майно в управління без повного переліку речей, які арештували правоохоронці. Зараз, як стверджують у Генеральній прокуратурі, відомству передали протоколи огляду і судову ухвалу, що засвідчує арешт рухомого майна резиденції. Це автомобілі, картини і навіть ложки. Список арештованих цінностей містить кілька тисяч позицій.

Тим часом ситуація з нерухомістю дещо складніша. Споруди "проходять" у іншій справі – про незаконне заволодіння резиденцією, яке здійснив колишній президент та його оточення. Це кримінальне провадження Генпрокуратура наприкінці листопада передала детективам Національного антикорупційного бюро України.

У 2007 році резиденція "Межигір'я" перейшла під управління приватних структур, пов'язаних з екс-президентом Януковичем. Три роки тому суд ухвалив рішення про повернення ділянки у власність держави, проте через бюрократичну тяганину Нацагентство досі не змогло взяти це майно в управління.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram