МВС не потребує допомоги Національної дружини
Загрузка плеера...

Національна дружина – це не помічники Міністерства внутрішніх справ, а тільки громадський рух. Про це заявив очільник МВС Арсен Аваков у вівторок, 30 січня. Він також додав, що не дозволить паралельним структурам поводитися, як альтернативні парамілітарні формування.

Водночас у МВС пояснили, що члени Національних дружин політичної партії "Національний корпус" можуть здійснювати громадський контроль.

За повідомленням радника міністра внутрішніх справ Івана Варченка, представники громадських дружин мають право здійснювати охорону громадського порядку спільно зі співробітниками поліції та Нацгвардії, але самостійно зупиняти авто, перевіряти документи чи проводити огляд особистих речей вони не можуть.

Варченко також зазначив, що реєстрація громадських організацій, які допомагають правоохоронцям у дотриманні правопорядку, передбачена українським законодавством.

Нагадаємо, що представники радикальної політичної партії Нацкорпус неодноразово влаштовували погроми та бійки. 28 січня У столиці України політсила влаштувала присягу 600 представників "Національних дружин".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram