Київрада думає про підвищення швидкості
Загрузка плеера...

Столична влада планує підвищити максимальну швидкість руху транспорту на деяких дорогах до 80 км/год. Про це повідомив заступник мера Києва Володимир Прокопів.

Так, зараз розробляється проект рішення, відповідно до якого швидший рух хочуть дозволити на 22 вулицях. Зокрема, на проспектах Перемоги та Степана Бандери, Кільцевій дорозі, вулиці Борщагівка, бульварах Дружби Народів і Перова тощо.

За словами заступника міського голови, цей перелік вулиць ще узгоджується. Та якщо Київська міська рада підтримає документ, зміни вступлять у дію вже з 1 квітня цього року. Однак у зимовий період через складні погодні умови на всіх магістралях можна буде їздити максимум зі швидкістю 50 км/год.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року набули чинності нові зміни у правилах дорожнього руху. Водіям заборонили їздили у населених пунктах швидше 50 км/год.

Більшість киян виступили проти заборони. Люди зареєстрували на сайті Київради петицію з проханням дозволити автомобілістам їздити основними дорогами Києва з більшою швидкістю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram