Набув чинності закон про медреформу
Загрузка плеера...

У понеділок, 30 січня, набув чинності закон України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення". Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

Згідно з інформацією, тепер українці можуть починати вибирати лікаря первинної допомоги і підписувати з ними декларації.

Також у прес-службі зазначили, що вже триває підготовка до створення Національної служби здоров’я України – національного страховика, який укладатиме договори із закладами охорони здоров’я та закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення. Невдовзі буде оголошено конкурсу на посаду голови відповідної служби. У відомстві очікують, що ця структура буде утворена та розпочне роботу вже у липні цього року.

Водночас так звана медична реформа ще до розгляду в парламенті неодноразово критикувалася експертами, політиками та й самими лікарями. Медики неодноразово влаштовували акції протесту як у Києві, так і в інших регіонах країни. Люди зазначали, що новації в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун спрямовані на розвал медичної галузі. Тим не менше, Президент України Петро Порошенко 28 грудня минулого року підписав відповідний закон.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram