Українські стартапи обіграли Ілона Маска
Загрузка плеера...

Україна вчергове підтвердила статус країни успішних стартапів. Одразу три компанії, створені нашими співвітчизниками, здобули нагороди Golden Kitty Awards, які присуджує популярний сервіс Product Hunt.

Найбільше вражає досягнення фірми Petcube, яка випускає камери для спостереження за домашніми улюбленцями. Українцям у категорії з промовистою назвою "Що за..?" вдалося обіграти навіть Ілона Маска та його "Boring Company" – ініціативу щодо організації мережі підземних тунелів для пересування автомобілів містом. Зазначимо, що слово "boring" англійською мовою може означати як "буріння", так і прикметник "нудний".

Кращим споживчим продуктом року визнали Setapp – програму авторства MacPaw, офіс яких розміщений у Києві. Це альтернатива стандартному магазину додатків Mac App Store, з тією різницею, що купувати застосунки не треба – усі вони доступні за платну підписку у розмірі 10 доларів на місяць.  У номінації "Кращий бот" переміг ще один український проект – PatentBot. Відзначимо також третє місце сервісу Crello у битві дизайнерських платформ.

Кращим гаджетом Product Hunt визнали iPhone X, а от проривом року став месенджер Telegram авторства творця мережі "ВКонтакті" Павла Дурова.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram