Бекхем презентував новий футбольний клуб
Загрузка плеера...

Легендарний англійський футболіст Девід Бекхем провів у Маямі офіційну презентацію нового клубу, який увійде до складу учасників MLS – вищого дивізіону чемпіонату Сполучених Штатів.

Франшизні права на команду екс-гравець "Манчестер Юнайтед" та мадридського "Реала" придбав за 25 мільйонів доларів, що вчетверо дешевше, аніж звичайна вартість. Бонусна ціна, як кажуть, була однією з умов, за якою у 2007 році англієць поїхав грати у MLS, сильно піднявши престиж цих змагань.

Процес створення клубу був важким. Тривалий час Бекхем та його партнери не могли знайти місце для будівництва стадіону, на якому в майбутньому має виступати колектив. Зрештою, лише з третьої спроби була придбана земельна ділянка, придатна для цих цілей. Під час презентації Бекхем висловив величезну вдячність усім, хто впродовж років підтримував проект та вірив в успішне втілення його задуму. Футболіст вірить у те, що ФК "Маямі" матиме величезний вплив на увесь штат Флорида і особливо на молодь, яка зацікавиться грою номер один.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram