Справа екс-голови морпортів має політичний присмак
Загрузка плеера...

У ході спецоперації в Одесі Національне антикорупційне бюро України затримало колишнього керівника Адміністрації морських портів Андрія Амеліна. ЗМІ повідомили, що серед затриманих опинились і екс-заступники посадовця. Зокрема, правоохоронці обшукали помешкання Юрія Наконечного, який очолював морпорти після звільнення Амеліна у 2016 році.

Амелін, якого пов'язують з депутатами "Народного фронту", став керівником державної структури у 2014 р. За цей час державне підприємство провело кілька сумнівних закупівель. Нинішні обшуки були пов'язані з розтратою під час закупівлі днопоглиблювальних робіт у портах Бердянська і Маріуполя. За попередніми підрахунками, збитки становлять близько 300 млн грн.

Проте колишній керівник АМПУ Амелін фігурує ще у кількох корупційних справах. Його підозрювали в оборудках із закупівлею пального і привласненні 3,5 млн грн. Приблизно стільки ж чиновники розікрали при днопоглибленні у порту "Южний". Сумнівні тендери, які дозволили вивести гроші, також було проведено за керівництва Амеліна.

Амеліна звільнили у 2016 році, на початку 2017 Адміністрацію морських портів України очолив латвієць Райвіс Вецкаганс.

Нинішню спецоперацію вважають спробою знайти засоби впливу на "Народний фронт". Так само трактують і справу Гаврилової, адже підозрювану у корупції очільницю Держаудитслужби також пов'язують з цією політсилою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram