Олімпіда-2018 стане наймасовішою серед зимових
Загрузка плеера...

29 січня завершився попередній термін прийому заявок на участь у Зимових Олімпійських іграх, які 9 лютого розпочнуться у корейському Пхьончхані. Хоч до списків ще можуть бути внесені корективи, вже можна сміливо сказати, що змагання 2018 року стануть найбільш масовими за усю історію "білих" Олімпіад.

Бажання поборотися за нагороди офіційно підтвердили 2925 спортсменів з 92-х країн світу. Попередній рекорд становив 2858 атлетів та 88 держав відповідно. Найбільшу делегацію до Кореї відправлять американці – 242 представники. Честь канадського прапора відстоюватимуть 226 спортсменів. А від України участь у змаганнях візьмуть 32 особи.

Вперше на стадіоні зимових Ігор майорітимуть прапори Малайзії, Сінгапуру, Еквадору, Еритреї, Нігерії та Косова. Рекордною є і кількість медальних комплектів – 102. До програми додали сноубордингову дисципліну "біг-ейр", мас-старт у ковзанярському спорті, командні змагання гірськолижників та екзотичний дабл-мікст у керлінгу. Втім, усі наші сподівання покладаються на біатлон та лижний фрістайл – по суті, єдині два види, у яких в України є бодай теоретичні шанси на п’єдестал пошани.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram