Українець з "Ман Сіті" провалив сесію
Загрузка плеера...

Вітчизняні та зарубіжні засоби масової інформації поширили досить курйозну новину про українського футболіста Олександра Зінченка. Як стверджують журналісти, 21-річний півзахисник провалив сесію у Сумському державному педагогічному університеті імені Макаренка, де він, як виявилося, навчається за спеціальністю "Фізична культура, спорт та здоров’я людини".

Цікаво, що, незважаючи на професійну кар’єру гравця, Зінченко вступив до навчального закладу на денну форму навчання, яка вимагає постійного відвідування занять. Втім, на парах Сашу зі зрозумілих причин не бачили. Тож за результатами зимової сесії футболіст має дев’ять заборгованостей, зокрема, з предметів "Методика викладання спортивних ігор", "Спортивна фізіологія" та інших. Відомого студента поки не відрахували, дозволивши перескласти іспити.

Проте навряд чи у Зінченка буде час прибути з Манчестера до Сум. Тренер "городян" Хосеп Гвардіола почав все більше довіряти українцеві і вже сім разів випускав його на поле, в тому числі двічі – у Англійській Прем’єр-лізі. У тактичних схемам каталонця Саша займає досить незвичне для себе місце флангового захисника.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram