Підозрювана у корупції і далі очолює Держаудитслужбу
Загрузка плеера...

Суд відмовився відсторонити Лідію Гаврилову від посади голови Державної аудиторської служби. Відповідне клопотання було подане до Солом’янського районного суду Києва Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро України.

За словами представника САП Віталія Кравця, сторона обвинувачення навела достатньо аргументів для задоволення клопотання. Правоохоронці стверджували, що завдяки високій посаді Лідія Гаврилова могла чинити тиск на слідство, через що воно не могло б відстежувати факти незаконного збагачення чиновниці. Однак служителі Феміди вирішили, що підозрювана у корупції і надалі може очолювати державне відомство.

Наразі САП має намір подавати апеляцію. Проте, як зауважив прокурор, остаточне рішення буде відоме після ознайомлення з повним текстом ухвали. Сама ж Гаврилова заявляє про тиск на неї з боку НАБУ.

Нагадаємо, 23 січня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили голові Держаудитслужби про підозру в незаконному збагаченні в розмірі близько 10 мільйонів гривень та декларуванні недостовірної інформації. 25 січня Солом’янський райсуд Києва обрав Лідії Гавриловій запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на 60 діб, тобто до 25 березня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram