Болгарський генпрокурор оголосив війну розкоші
Загрузка плеера...

Поки в Україні співробітники слідчих органів одну за одною закривають справи проти корупціонерів, у Болгарії з податковим шахрайством та відмиванням грошей вирішили боротись радикально. Генеральний прокурор країни Сотір Цацаров заявив, що перевірить власників розкішних автомобілів Maybach, Bentley, Lamborghini, Rolls-Royce та Ferrari на предмет законності джерела їх прибутку.

Цікаво, що список автівок обмежується лише зазначеними п’ятьма марками. Тобто, усі ті, хто їздять на Lexus, BMW, Porsche, Maserati та інших моделях преміум-класу, що не увійшли до переліку, можуть спати спокійно – їм візит правоохоронців не загрожує.

Окрім машин, підставою для проходження перевірки також є житло вартістю понад 250 тисяч євро, придбане за минулі три роки, або ж будь-яка нерухомість вартістю понад 400 тисяч у єдиній валюті Старого Світу. На втілення у життя своєї ініціативи пан Цацаров планує витратити не більше трьох місяців.

Зазначимо, що Болгарія є найбіднішим членом Європейського Союзу. У середньому громадяни цієї країни отримують заробітну плату, що не перевищує 500 євро на місяць.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram