Головні події 29-30 січня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 29-го до ранку 30 січня 2018 року:

США готує санкції проти оточення Путіна

Міністерство фінансів Сполучених Штатів опублікувало так звану "Кремлівську доповідь", у якій вказаний перелік людей з оточення президента РФ. До списку потрапили 114 людей, серед яких 96 олігархів. Звіт створює фактичні підстави для запровадження проти них санкцій.

Соратник Міхо залишиться під вартою

Печерський районний суд столиці на два місяці продовжив арешт соратника Міхеїла Саакашвілі Северіона Дангадзе. Члена "Руху нових сил" звинувачують у державній зраді та співпраці зі злочинним угрупованням.

Прем’єром Румунії стала жінка

Уряд Румунії вперше в історії очолила жінка – парламент підтримав кандидатуру Віоріки Денчіле. Планується, що нова прем’єрка прийме присягу 30 січня о 19:30 за місцевим часом у палаці Котрочень.

У Києві знову марширували націоналісти

У столиці відбулася смолоскипна хода на честь 100-ліття битви під Крутами. Учасники пройшли від метро "Арсенальна" до Аскольдової могили. Інша колона вирушила на Львівську площу, де взяла участь у відкритті пам’ятника Героям Крут.    

Польщі загрожують санкції від ЄС

Профільний комітет Європарламенту підтримав запуск процедури санкцій проти Польщі за статтею 7 Договору про ЄС. Наших західних сусідів хочуть позбавити голосу у Раді ЄС через порушення верховенства права.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram