Антикорупціонери "потрусили" морські порти
Загрузка плеера...

Детективи Національного антикорупційного бюро взялись за Адміністрацію морських портів України. Правоохоронці провели масштабну спецоперацію на Одещині та Миколаївщині, а також у Києві. Працівники НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провели десятки обшуків.

Обшуки пройшли у ході розслідування зловживань при закупівлі послуг у 2015-2016 рр. У цей час посадовці Адміністрації морпортів замовили днопоглиблювальні послуги у Маріупольському і Бердянському портах. Держслужбовці змовились з підрядником і вивели кошти з бюджету. За попередніми підрахунками, збитки держпідприємства становлять кількасот мільйонів доларів. ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили по затримання 10 осіб, які були причетні до оборудок. Серед них – дві посадові особи Адміністрації морських портів України.

Тим часом в АМПУ заявили про співпрацю з правоохоронцями. Тут стверджують, що затримані детективами працівники підприємства були пов'язані ще з попереднім керівництвом.

Силовики вилучили документи, що стосуються оборудок. До проведення спецоперації в Одеській області було залучено 70 осіб.

Нагадаємо, восени Адміністрація морпортів визнала змову при проведенні днопоглиблювальних робіт у порту "Южний". За підрахунками НАБУ, через ці дії держава втратила понад 3,5 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram