Порядок денний Верховної Ради сформує Захід?
Загрузка плеера...

Порядок денний нової сесії Верховної Ради України формуватиметься здебільшого з урахуванням вимог та рекомендацій західних партнерів. На думку політологів, саме ці питання будуть визначені як першочергові для ухвалення в українському парламенті.

Руслан Бортнік, політолог:

"Я жду и антикоррупционный суд. Возможно, мы увидим и другие вопросы, которые касаются повышения цены на газ. Жду этого целого комплекса требований МВФ, которых 29 на самом деле было, а 6 только мы реализовали. Вот эта повестка МВФ и станет повесткой работы парламента на ближайшей сессии с февраля по середину июля этого года"

За словами експертів, Верховна Рада восьмого скликання перестала бути місцем, де ухвалюються рішення і провладним фракціям залишається лише забезпечити для ухвалення відповідних рішень необхідну кількість голосів.

Руслан Бортнік, політолог:

се решения сегодня принимаются на Банковой. А депутаты коалиции превратились в кнопкодавов. Депутаты оппозиции превратились вообще в ничто. То есть, они вообще перестали влиять на повестку дня в парламенте. Им не дали комитетов впервые за всю историю Украины. То есть, они не имеют никакого контроля над процедурами, своего руководства внутри парламента. И они вообще демотивированы сегодня принимать участие в законодательном процессе".

Нагадаємо, у 2018-му році Верховна Рада відпрацювала у пленарному режимі тільки п’ять днів. Два з половиною з них депутати розглядали законопроект про реінтеграцію Донбасу. 19 січня у парламенті урочисто закрили сьому сесію і депутати пішли на канікули до 6-го лютого.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram