Туреччина знищила 600 курдських бійців
Загрузка плеера...

У ході військової операції "Оливкова гілка", яку турецькі військові проводять на території Сирії, було знищено приблизно 600 курдів. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на генеральний штаб в Анкарі.

У Туреччині стверджують, що усі загиблі були бійцями курдських формувань. Щоправда, самі курди неодноразово повідомляли, що серед жертв були і мирні мешканці.

Крім того, авіація завдала удару по позиціях "Робочої партії Курдистану" в Афріні на півночі Сирії. У Туреччині організацію вважають терористичною. У ході атаки турецькі військові знищили 44 об'єкти.

В Анкарі запевняють, що операція "Оливкова гілка" йде за планом. Лідер Туреччини Реджеп Ердоган відзначив, що планує очистити від терористів усі території Сирії, які межують з Туреччиною. Як запевнив Ердоган, він не планує захоплювати сирійські землі. Турки хочуть створити 30-кілометрову буферну зону.

Зазначимо, Анкара побоюється, що сирійські курди зможуть вплинути на курдську спільноту, яка проживає на території Туреччини. Тим часом загони курдської самооборони мають підтримку з боку Сполучених штатів Америки. Ці формування планували долучити до створення прикордонних загонів. Курдські бійці разом з іншими членами міжнародної антитерористичної коаліції брали активну участь у боротьбі з бойовиками "Ісламської держави".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram