МОЗ досі не допомогло Закарпаттю вакцинами
Загрузка плеера...

У понеділок, 29 січня, на Закарпатті почалося щеплення людей з використанням вакцини, яку передала регіону Угорщина у вигляді гуманітарної допомоги.

Водночас вітчизняне міністерство охорони здоров'я досі жодних вакцин не надіслало. Про це заявив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

За його словами, Угорщина відгукнулася на прохання з боку Закарпаття і надіслало гуманітарний вантаж.

Геннадій Москаль, голова Закарпатської ОДА:

"Вони дали зі свого запасу. Це бельгійська вакцина. Її треба раніше замовляти у Бельгії на заводі, який її виготовляє. Це в них була резервна. Зараз вони замовлять для себе і замовлять ще партію для нас. Це вакцина від кору, вони надали від краснухи і від свинки. Того, чого в Україні немає. Заодно ми замовили, бо у нас закінчується, вакцину від туберкульозу. Ми бачимо, що в Україні її також, на жаль, немає."

За словами Москаля, наявних доз медпрепаратів вистачить десь на півтора-два місяці. Він також зауважив, що області можуть допомогти сусідні держави, а от інші регіони України залишаються сам на сам із проблемою відсутності вакцин.

Нагадаємо, 23 січня головний директор Центру громадського здоров'я МОЗ Володимир Курпіта заявляв, що до Закарпатської області найближчим часом передадуть до 10 тисяч вакцин з інших областей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram