Дев'ять з десяти бізнесменів стикались з корупцією
Загрузка плеера...

Дев'ять з десяти представників бізнесу в Україні за минулий рік хоча б раз стикались з корупцією. Таку інформацію оприлюднили в Американській торговельній палаті. Тут провели опитування і опублікували результати бесід.

Більшість опитаних підтвердили, що їм доводилось "співпрацювати" з чиновниками. Таку відповідь дав 91% людей. Тобто кількість тих, хто обійшовся без незаконних "угод", зменшилась вдвічі (з 20% до 10%).

Голова робочої групи Американської палати з питань протидії корупції стверджує, що такий показник був характерним для 2014 року, тобто Україна повернулась до ситуації трирічної давнини. Відзначимо, що переважна більшість опитаних – це представники міжнародних корпорацій.

Найбільш корумпованими державними органами бізнесмени визнали суди. На другому місці – митні і податкові служби, а на третьому – місцеві органи влади.

Щоправда, у дослідженні американської торговельної палати є і позитивний аспект. Третина підприємців вважає, що рівень корупції в країні знижується. Бізнесмени майже одностайно заявили, що ліквідація зловживань є першочерговим завданням для залучення інвестицій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram