Дуда не поспішатиме із засудженням "бандерівців"
Загрузка плеера...

Президент Польщі Анджей Дуда заявив про намір ретельно проаналізувати законопроект, що передбачає кримінальне покарання за пропаганду так званої "бандерівської ідеології".

Документ авторства депутатів із фракції "Кукіз-15" був ухвалений Сеймом 26 січня. Міністерство закордонних справ України висловило стурбованість, що польські обранці намагаються заклеймити наших співгромадян "злочинними націоналістами". Закон також викликав обурення ізраїльських чиновників, оскільки забороняє приписувати польському народу співучасть у злочинах Третього рейху, зокрема й винищенні євреїв. Прийняття закону напередодні Дня пам’яті жертв Голокосту у МЗС Ізраїлю назвали "дивним і недоречним".

Президент Дуда закликав усі сторони "не керуватися емоціями" та наголосив, що поляки хочуть "послідовно боротися за правду". На переконання глави держави, основна мета законопроекту – припинити практику брехні про так звані польські табори смерті, а  не фальсифікувати інформацію про Голокост. Дуда пообіцяв не поспішати підписувати документ, поки не переконається у доцільності усіх його положень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram