Луценко розкрив деталі резонансних справ
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час спілкування з журналістами оприлюднив деякі деталі слідства щодо двох резонансних справ. Мова йде про вбивства журналіста Павла Шеремета та правозахисниці Ірини Ноздровської.

За словами пана Луценка, у ході розслідування підриву автомобіля Шеремета мала місце хибна зачіпка. Один із фігурантів замаху на народного депутата Ігоря Мосійчука видався правоохоронцям схожим на чоловіка, якого було знято на відео біля будинку журналіста. Втім, виявилося, що це не одна й та сама особа. Тож прогресу у справі й досі немає.

Що ж стосується Ноздровської, то у генпрокурора є сумнів, що вбивство Юрій Россошанський вчинив самотужки. І базується це припущення не лише на тому, що підозрюваний фізично не здатен був перенести труп. Під нігтями Ірини були знайдені сліди ДНК іншої особи, яку поки не було встановлено.

Луценко також висловив своє ставлення до реформи МВС. Виявляється, колишнього очільника парламентської фракції "БПП" влаштовують далеко не усі зміни. Зокрема, він дуже критично ставиться до відокремлення патрульної поліції від районних відділів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram