Мінкульт кинувся захищати Андріївський узвіз
Загрузка плеера...

"Театр на Подолі" – не єдиний скандальний архітектурний проект на столичному Андріївському узвозі. Навпроти музею письменника Михайла Булгакова вже тривалий час відбувається спорудження готельного комплексу, який порушує вимоги ЮНЕСКО.

Справа у тому, що одна з найвідоміших київських вулиць належить до ансамблю споруд, який визнаний світовою культурною спадщиною. Допустима висота забудови у цій зоні – не більше 12 метрів. В той час як готель, згідно з документацією, матиме вісім поверхів і сягатиме позначки 30 метрів.

Раніше ця інформація чомусь не турбувала органи місцевої та центральної влади. Проте зараз Міністерство культури виступило з вимогою негайно припинити будівництво. Можливо, причиною несподіваної реакції відомства стала загроза втратити статус об’єкта під охороною ЮНЕСКО.

Зазначимо, що, за повідомленнями засобів масової інформації, компанія, яка займається спорудженням готелю, належить Аднану Ківану – бізнесмену, якого Служба безпеки України підозрює у фінансуванні терористів на Донбасі.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram