Застрелений чиновник порушував правила полювання
Загрузка плеера...

Заступника голови райради у Сумській області вбили під час полювання. Про загибель чиновника стало відомо у неділю. Зараз ЗМІ оприлюднили подробиці інциденту.

Колишній радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський повідомив, що на трагічне полювання поїхала компанія з дев'яти осіб. Зокрема, серед мисливців були прокурор Сумської міської прокуратури, старший оперуповноважений обласного управління захисту економіки МВС та два приватних підприємці. Від вистрілу одного з них чиновник і загинув. За словами Речинського, бізнесмен Коваленко грубо порушив кілька правил полювання. Він стріляв вздовж номерів, хоча це небезпечно для інших мисливців. Крім того, підприємець використовував дріб, хоча цей тип набоїв не можна застосовувати проти копитних тварин і ведмедів. Втім, вибір мисливця здається логічним, якщо зважити, що компанія влаштувала полювання на кабана, хоча сезон вже завершився.

Екс-радник голови МВС відзначив, що ані єгер, ані правоохоронці навіть не пробували запобігти порушенням.

Іван Легкий був заступником голови Лебединської райради. За фактом убивства поліція відкрила кримінальне провадження. Зараз інцидент вважають нещасним випадком.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram