Непереможний Усик повернувся до Києва
Загрузка плеера...

Український боксер Олександр Усик повернувся додому після перемоги над латвійцем Майрісом Брієдісом у півфіналі Всесвітньої боксерської суперсерії. Непереможного чемпіона світу за версіями WBC та WBO зустрічали численні фанати та представники засобів масової інформації.

Олександр зізнався, що поєдинок у Ризі був найважчим у його кар’єрі. Кримчанин надзвичайно радіє тому, що продовжує боротьбу за трофей імені легендарного Мухаммеда Алі, з яким Саша народився в один і той самий день – 17 січня. Проте через кілька днів, коли спаде ейфорія, Усик має намір ретельно проаналізувати бій, виписати на папірець усі свої помилки та попрацювати над їх виправленням.

Зазначимо, що за звитягу у 12-раундовому поєдинку проти Брієдіса Олександр Усик отримав 1 мільйон 600 тисяч євро. Окрім того, українець піднявся на 12-ий рядок рейтингу кращих боксерів планети. 11 травня у фіналі Всесвітньої суперсерії Саша протистоятиме переможцеві бою між росіянином Муратом Гассієвим та кубинцем Юнієром Дортікосом. Тріумфатор, окрім кубка Мухаммеда Алі, завоює звання абсолютного чемпіона світу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram