Головні події 28-29 січня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 28-го до ранку 29 січня 2018 року:

Дуда перегляне скандальний закон

Президент Польщі Анджей Дуда пообіцяв ретельно проаналізувати законопроект щодо заборони "бандерівської ідеології". Документ критикували за те, що він може сприяти фальсифікації правди про Голокост, оскільки забороняє говорити про причетність до нього поляків.             

Манафорт мав в Україні "тіньовий уряд"

Американське видання The Atlantic стверджує, що Пол Манафорт в період його роботи в Україні мав власний "тіньовий уряд". Окрім того, радник президента-втікача Януковича нібито мав вплив на кожне міністерство у тодішньому складі Кабінету Міністрів.

Навального відпустили під зобовязання

Лідера російської опозиції Олексія Навального звільнили з відділення поліції під зобов’язання про явку. Навального затримали під час маршу "Страйк виборців", на якому він та його соратники закликали бойкотувати вибори президента РФ.

Фіни переобрали президента

За результатами підрахунку 98% бюлетенів, Саулі Нііністе залишається на посаді президента Фінляндії. Чинного главу держави підтримали понад 62% виборців, інші 8 кандидатів отримали від 1,5 до 7 відсотків голосів.

У Львові затримали копів-хабарників

СБУ затримала двох співробітників львівської поліції, які вимагали хабар у розмірі 1,7 тисяч доларів та 4 тисяч гривень. В обмін на неправомірну вигоду горе-правоохоронці обіцяли місцевій жительці не відкривати справу проти її сина.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram