Львів визначився з місцем сміттєпереробного заводу
Загрузка плеера...

Міська влада Львова визначилась з ділянкою для спорудження сміттєпереробного заводу. Його збудують на території "Львівводоканалу". Відповідне рішення депутати прийняли під час сесії міської ради.

Під підприємство з утилізації твердих побутових відходів виділили приблизно 7 гектарів. Будівництвом займатиметься комунальне підприємство "Зелене місто". Роботи планують запустити в цьому році.

Раніше повідомлялось, що мер Львова Андрій Садовий обіцяв побудувати сміттєпереробний завод за три роки. А також, рекультивувати Грибовицьке звалище до кінця 2018-го.

Нагадаємо, що сміттєвий колапс у Львові почався навесні 2016 року після пожежі та обвалу сміття на звалищі в селі Великі Грибовичі. У результаті загинули чотири людини.  

Пізніше львівське сміття почали вивозити на полігони в інші регіони України. Це, безумовно, викликало супротив як з боку місцевої влади, так і на рівні держави.

Невдоволеними лишались і жителі міст та сіл, поблизу яких фури відвантажували львівські тверді побутові відходи. Люди заявляли, що у них і своє сміття немає куди дівати, а тут ще й чуже привозять.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram