У Білорусі скасували "податок на дармоїдство"
Загрузка плеера...

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декрет, яким скасував обов'язковий збір з безробітних.

У прес-службі глави білоруської держави зазначили, що новим декретом скасовується стягнення "податку на дармоїдство", який спровокував гучні акції протесту по всій країні на початку 2017 року.

Згідно з декретом, на місцеві органи влади тепер покладається індивідуальна робота з працевлаштування громадян Білорусі.

У Лукашенка запевняють, що новий підхід буде спрямований "на стимулювання працездатних непрацюючих жителів до легальної зайнятості".

При цьому у документі уточнюється, що з 1 січня 2019 року непрацюючі громадяни будуть у повному обсязі оплачувати субсидовані державою послуги, але можуть бути звільнені від цього при важкій життєвій ситуації.

Нагадаємо, "податок на дармоїдство" був підписаний Олександром Лукашенком у квітні 2015 року. Згідно з ним, всі працездатні, які не працюють і не платять податків повинні щорічно сплачувати державі збір у розмірі близько 250 доларів.

Проте у березні 2017 року Лукашенко призупинив на рік стягнення відповідного податку через масові протести і демонстрації в країні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram