Естонія не хоче бути "офшором"
Загрузка плеера...

Від України вимагають терміново викреслити Естонію зі списку офшорів. Про це під час зустрічі з українським прем'єром у Давосі заявив голова естонського уряду Юрі Ратас.

Рішення про внесення республіки до категорії так званого податкового раю було ухвалене Кабінетом Міністрів наприкінці минулого року, закордонних партнерів не поінформували. Через тиждень у Таллінні дізнались про це і заявили, що уряд України припустився помилки. Дипломати вважають, що чиновники неправильно зрозуміли естонський закон про оподаткування прибутку. Офіційний Таллінн звернувся до Президента України, а також до голови уряду і міністра фінансів, вимагаючи виправити ситуацію. У Києві пообіцяли розібратись з питанням, проте естонці досі не побачили результатів.

В Естонії пояснили, що дії українського уряду негативно впливають та естонських бізнесменів, які працюють в Україні. Держава збільшила податковий тиск на підприємців, і тепер вони працюють на збиток.

На всесвітньому економічному форумі у Давосі прем'єр-міністр Естонії нагадав Володимиру Гройсману, що Таллін від України чекає конкретних дій.

Відзначимо, що Кабмін розширив список країн-офшорів. Сюди увійшли, зокрема, Латвія, Угорщина, Грузія, Монако і Мальта. Тим часом до сформованого Євросоюзом так званого чорного списку офшорів не потрапила жодна європейська держава.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram