Трампу спробували підсунути золотий унітаз
Загрузка плеера...

У США набирає обертів культурний скандал довкола музею Гуггенхейма, до якого звернулися представники Білого дому із проханням від Дональда Трампа та його дружини Меланії. Президент Сполучених штатів попросив у закладу надати в оренду картину Вінсента ван Гога "Поле біля Арля" для приватної резиденції.

Главі держави музейники відмовили, зазначивши, що полотно є частиною музейної колекції, яку заборонено перевозити. Водночас Трампу запропонували альтернативу – дизайнерський золотий унітаз.

Куратор музею Ненсі Спектор зазначила, що цей витвір сантехнічного мистецтва повністю доступний Білому дому "для довготривалого використання". Експонат, створений італійським скульптором, має назву "Америка" і розглядається як гостра сатира на надмірне багатство США.

Музейники зазначили, що готові надати інструкції з установки та догляду цього повністю функціонального експоната.

Варто зауважити, що у США від самого початку перебування Трампа на посаді президента не припиняються акції протесту. Настрої людей, невдоволених обранням мільярдера, постійно підігріваються. А зараз в інформпростір країни був вкинутий образ золотого унітаза. Свого часу він став рушійною силою для початку виступів українців проти тодішнього президента Віктора Януковича. Вважалося, що позолочена сантехніка встановлена в Межигір'ї, однак потім нічого такого в резиденції так і не знайшли.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram