ДФС хоче конфіденційності і більше податків
Загрузка плеера...

У Державній фіскальній службі стверджують, що головним завданням податкової системи є наповнення бюджету. У 2018 році ДФС хоче зібрати більше податків, ніж у 2017.

Очільник фіскальної служби Мирослав Продан похизувався, що за минулий рік його відомство забезпечило надходження до бюджету більш ніж 750 млрд грн. Таким чином податківці навіть перевиконали план, встановлений Міністерством фінансів. 2017 виявився більш плідним, ніж попередній період. У ДФС пов'язують це з частковою детінізацією економіки. Прогнози на 2018 у працівників податкової ще більш оптимістичні. Мирослав Продан стверджує, що зростання ВВП і залучення іноземних інвестицій сприятимуть розвитку економіки, а отже збільшиться і обсяг надходжень до бюджету. Зменшувати навантаження на бізнес Україна поки що не готова.

Крім того, у ДФС пообіцяли впровадження кількох нових принципів роботи. Це технічне облаштування митниці, розробка електронних сервісів і повернення правоохоронної функції митним органам, а саме запровадження підрозділів митної варти.

Нагадаємо, два тижні тому Кабінет Міністрів скасував постанову, що передбачала реорганізацію роботи ДФС. У відомстві пояснили, що попередня стратегія не забезпечувала достатньої конфіденційності роботи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram