Найрозвиненіший робот завис через корупцію в Україні
Загрузка плеера...

Процесор найпрогресивнішого людиноподібного роботу у світі на ім’я Софія завис на запитанні – що робити з корупцією в Україні. Це сталося під час дискусії в Українському домі в Давосі, зазначила на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Альона Шкрум, яка є членом української делегації на Всесвітньому економічному форумі.

У своєму дописі парламентар зазначила, що у Софії зламався скрипт і підвис процесор. Користувачі у коментарях припустили, що збій у роботі стався раніше, під час других запитань.

Найрозвиненіший робот у світі Софія спроектована компанією із Гонконгу у 2015-му році. Вона має 62 механізми, які відповідають за розпізнавання голосу, обличчя співрозмовника, що дозволяє  їй адаптуватися до поведінки людей та брати участь у діалозі. Софія має міміку та вміє встановлювати зоровий контакт із опонентом.

Робот не вперше бере участь у роботі заходів міжнародного рівня. 11 листопада 2017-го року Софія провела коротку бесіду із заступником генерального секретаря ООН. Трохи раніше, 25 жовтня 2017-го року Софія стала першим роботом із громадянством – їй надали підданство Саудівської Аравії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram