Розенблат попросив Луценка закрити справу
Загрузка плеера...

Народний депутат Борислав Розенблат попросив закрити справу проти нього. Відповідне клопотання на ім'я генпрокурора подав адвокат парламентарія Олексій Шевчук. У документі мова йде про одержання неправомірної вигоди та вплив на прийняття рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави.

У нардепа стверджують, що така підозра необґрунтована. Юристи спираються на результати допитів, які провели самі ж адвокати політика. В Національному антикорупційному бюро захисники Розенблата провели бесіди з правоохоронцями, прокурорами та посадовцями Житомирщини. Зрештою, як повідомляють адвокати, виявилось, що ніхто з допитаних взагалі ніколи не спілкувався з народним обранцем. Таким чином, вважають юристи, парламентарій жодним чином не міг вплинути на дії посадовців.

У нардепа стверджують, що наявність необґрунтованої підозри свідчить про вчинення злочину детективами НАБУ, які відкрили кримінальне провадження проти депутата.

Зазначимо, Борислав Розенблат – основний фігурант так званої "бурштинової справи". Правоохоронці вважають, що він вимагав хабар за сприяння у незаконному видобутку сонячного каменю. Два тижні тому народний обранець подав скаргу на Україну до Європейського суду з прав людини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram