У Києві з’явився ситуаційний центр кібербезпеки
Загрузка плеера...

У Києві відкрили ситуаційний центр гарантування кібернетичної безпеки, створений на базі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у інформаційній сфері Служби безпеки України.

Новостворений центр здатен миттєво вирахувати будь-який віртуальний наступ. Розробили його згідно з угодою про реалізацію Трастового фонду Україна-НАТО.

На проект виділили понад 1 млн доларів. Відповідний центр у столиці реалізували спільно з провідними фахівцями НАТО. Було створено цілу лабораторію з комп’ютерної криміналістики.

На відкритті голова СБУ Василь Грицак зазначив, що минулого року фахівці Служби зафіксували та відбили понад 50 кібератак різного ступеня потужності, окремі з яких за руйнівними наслідками могли бути набагато гіршими, ніж славнозвісний "Petya-A".

Він зауважив, що основний напрямок хакерських кібератак спрямований на системи та об’єкти критичної інфраструктури нашої країни, урядові та банківські установи.

Грицак запевнив що будь-який представник великого, середнього та навіть малого бізнесу тепер може звернутися до центру за консультаціями та допомогою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram