Головні події 25-26 січня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 25-го до ранку 26 січня 2018 року:

У Білорусі податки не для безробітних

Олександр Лукашенко підписав декрет №1, яким передбачене сприяння зайнятості населення та скасування обов'язкового збору з безробітних. Новий підхід буде спрямований "на стимулювання працездатних непрацюючих громадян до легальної зайнятості" і влада самостійно цим займеться.

Бої на Донбасі можна закінчити за рік            

Курт Волкер заявив, що закінчення боїв на Донбасі у 2018 році могло б стати базою для виконання Мінських домовленостей. За його словами, рівень насильства на сході України вже істотно зріс від 2017 року. А Україна як самостійна країна має право захищати себе від агресії.

Венеційська комісія підтримує 2 мови

Венеційська комісія не підтримала вимогу Угорщини залишити в Україні можливість навчання виключно угорською мовою. Двомовне навчання – перевага. Томас Маркерт додав, що поки немає гарантій для мов меншин, критика угорців обґрунтована. Нацменшинам потрібно, аби були підзаконні акти.

У Кременчуці розбився вертоліт

У Кременчуці розбився вертоліт із 4 пасажирами, зокрема військовими.  Усі вони загинули. Наразі існує дві версії причини аварії. Одні стверджують, що вертоліт врізався у лінію електропередачі. Проте представник ДСНС Світлана Рибалко стверджує, він упав на відкриту територію.

Трамп хоче припинити конфлікт у Сирії

Реджеп Таїп Ердоган заявив про продовження операції проти курдських сил у районі Афрін у північній частині Сирії, незважаючи на стурбованість США. Натомість Трамп закликав турецького лідера "уникнути будь-яких дій, які могли б спричинити ризик конфлікту між турецькими та американськими силами".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram