Кличкам у Давосі дали статуетку
Загрузка плеера...

Віталія та Володимира Кличків нагородили за успішне багаторічне просування позитивного образу України у світі. Відзнаку їм вручили у Давосі під час Всесвітнього економічного форуму.

Також брати Клички взяли участь у дискусії щодо того, яким чином спорт формує особистість майбутнього політика, підприємця або громадського діяча.

Володимир Кличко спортсмен:

"Здесь много представителей разных государств, которые активно находятся в своем обществе или же, как бизнесмен, или "вумен", или же, как инициаторы в благотворительности, или может быть даже в политике, поскольку мер также присутствует здесь на сцене".

Міський голова Києва наголосив, що Україна має розвиватися, працювати над своїми помилками, а міжнародні партнери їй у цьому допоможуть.

Віталій Кличко міський голова Києва:

"Я впевнений в тому, що всі думки, всі бачення майбутнього, якими зараз обмінюються люди, знаходячись у цій аудиторії, дуже позитивно будуть впливати на Україну. І позитив повинен бути, робота над помилками повинна також бути. І в цьому напрямку нам всі допомагають. Я бачив, наскільки велика зацікавленість іноземців, інвесторів, політиків. Всі бачать Україну успішною і політично, і економічно".

Також Віталій і Володимир Клички стали учасника "Українського сніданку" в Давосі, під час якого обговорили основні проблеми розвитку України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram